В Раде - уже три альтернативных законопроекта о запрете возврата банков экс-владельцам

25-03-2020 г. в 19:03
Источник: Укринформ

Депутати Олександр Дубінський, Ігор Палиця та Ольга Василевська-Смаглюк зареєстрували у Верховній Раді законопроєкти, альтернативні до урядового законопроєкту №3260, який забороняє повертати виведені з ринку банки колишнім власникам.

В Раде - уже три альтернативных законопроекта о запрете возврата банков экс-владельцам

Інформацію про реєстрацію відповідних законопроєктів 25 березня подано на порталі Верховної Ради.

Ігор Палиця зареєстрував свій варіант під №3260-1, Олександр Дубінський – під №3260-2, а Ольга Василевська-Смаглюк – під №3260-3.

Тексту і пояснювальних записок до цих законопроєктів на сайті наразі немає.

Як повідомляв Укрінформ, Кабінет міністрів 24 березня зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, який забороняє повертати виведені з ринку банки колишнім власникам.

Документом передбачається, що власники та колишні власники банків, які були виведені з ринку, можуть претендувати на відшкодування збитків у грошовій формі, якщо їхні інтереси під час виведення були порушені.

Водночас грошова компенсація є єдиним можливим способом захисту інтересів таких власників, а можливе визнання судом незаконним рішення про виведення банку з ринку не передбачає скасування такого рішення.

У разі визнання рішення НБУ про виведення банку з ринку незаконним, це також не є підставою для скасування будь-яких інших рішень, ухвалених за процедурою виведення неплатоспроможного банку з ринку або його ліквідації.

Прийняття цього законопроєкту є однією з двох головних умов МВФ для отримання Україною траншу.

Последние новости
Кабмин утвердил новые цифры макроэкономического прогноза — Шмыгаль 4 часа назадПрезидент призывает партии передать свое госфинансирование на медицину 6 часов назадПрезидент призывает Раду принять два закона для получения помощи МВФ 7 часов назадМалюська убеждает в соблюдении Конституции в "антиколомойском" законопроекте 9 часов назадКабмин хочет сохранить финансирование поддержки экономики: на какие отрасли сколько 9 часов назадВ ЕБРР спрогнозировали развитие украинской экономики после коронавируса 13 часов назадШмыгаль предлагает вполовину снизить зарплату чиновникам 13 часов назадШмыгаль: финансирование инфраструктуры, культуры и образования будет сохранено 15 часов назадУкраина закупит препарат от COVID-19, доказавший свою эффективность 1 день назадДТЭК заявила о намерении реструктуризировать долги 1 день назад
Посмотреть все новости